Skip to content

O nas

Firma APS AVIATION Sp. z o.o. jest producentem oraz dystrybutorem wysokiej jakości produktów oświetlenia przeszkodowego oraz nawigacyjnego dla lądowisk i lotnisk.

W swojej ofercie posiadamy oświetlenia przeszkodowe średniej i niskiej intensywności, wiatrowskazy, systemy HAPI (Helicopter Approach Path Indicator) oraz systemy sterowania oświetleniem przeszkodowym.

Oferowane przez nas produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów i spełniają wymagania przepisów lotniczych, czego potwierdzeniem są certyfikaty producenta. Produkty dla lądowisk są zgodne z Organizacją Międzynarodowego Lotnictwa Cywilnego oraz Federalnej Administracji Lotniczej.

W odróżnieniu od innych firm handlowych, nasze doświadczenie z sektora przemysłowego pozwala nam kompleksowo rozwiązywać problemy klientów zarówno w kwestii doboru, jak i również wykonania i uruchomienia kompletnej instalacji. Kluczowe dla naszej firmy jest indywidualne podejście do klienta. Świadczymy usługi montażu oświetlenia przeszkodowego w trudno dostępnych miejscach z pomocą wykwalifikowanej kadry alpinistów.

Główne zastosowania naszych produktów to:

Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie. Świadczymy również usługi montażu oświetlenia przeszkodowego. Posiadamy wykfalifikowana kadrę alpinistów w celu montażu oświetlenia przeszkodowego w trudno dostępnych miejscach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów.

Mapa realizacji

APS Aviation to przedsiębiorstwo działające na całym świecie.
Dzięki naszym wysokiej jakości produktom, certyfikatom i dowiadczeniu zdobywamy klientów z różnych regionów Ziemi.

Oto niektóre z miejsc w których mieliśmy przyjemność pracować:

Zdobyte certyfikaty

Jako APS Aviation zdobyliśmy szereg istotnych, międzynarodowych certyfikatów. Jest to dowód na nasze porfesjonalne podejście.

Wśród certyfikatów znaleźć można: