• Pon - Pt 8:00 - 16:00

Oświetlenie przenośne dla lądowisk


Oferujemy dwa typy przenośnych urządzeń oświetleniowych.
Q-SPAL i Q-BOL. Oba światła wyposażone są w technologię LED emitującą boczne światło, co pozwala oszczędzać energię świateł. Oświetlnie przeszkodowe Q-BOL to standardowy model bezprzewodowego przenośnego światła lotniczego. Q-SPAL jest wyposażonym w panel słoneczny  Oba światła można obsługiwać ręcznie lub zdalnie.

Oświetlenie przeszkodowe przenośne Q-BOL

Q-BOL jest mniejszym bratem Q-SPAL. To przenośne światło działa autonomicznie do 100 godzin. Podobnie jak Q-SPAL,  może być obsługiwany ręcznie lub zdalnie. Przenośne oświetlenie Q-BOL to IP 67 i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Przenośne oświetlenie Q-BOL i przenośne lampy słoneczne Q-SPAL są w różnych konfiguracjach, aby sprostać wszystkim wymaganiom klientów. Nasz produkt jest sprosta na pewno Twoim wymaganiom. Zapoznaj się z kartą katalogową produktu.

Oświetlenie przeszkodowe przenośne Q-SPAL

Łatwa w użyciu, upuszczania i pozostawiona w wyznaczonym miejscu . Q-SPAL jest wyposażona w panele słoneczne zapewniające Q-SPAL mocy. Przenośne produkty oświetlenia słonecznego wyposażone są w czujnik dzienny nocny i pozwalają na włączenie Q-SPAL w nocy i ładowanie w ciągu dnia. Oświetlenie przenośne Q-SPAL wykonane jest z wysokiej jakości materiałów i wynosi IP67. To sprawia, że Q-SPAL przenośne oświetlenie słoneczne jest jednym z najlepszych na rynku i może konkurować z wieloma firmami.

Przenośne światła lotniskowe

q-bol-portable-light.png

Przenośne światło lotniskowe Q-BOL


Q-BOL
to przenośne światło nowej generacji, o niewielkich wymaganiach konserwacyjnych, samodzielne światło LED, zaprojektowane zgodnie z przepisami ICAO, FAA i NATO.
Przenośne światło Q-BOL można zainstalować dla różnych aplikacji.


 

 

 
 
 
q-spal_przenosne_oswietlenie_lotniskowe.png
Q-SPAL jest to przenośne oświetlenie lotniskowe, taxi , podejscia i podczerwone do celów wojskowych i nie wojskowych. Ten produkt jest idealnym przenośnym światłem, które jest zgodne z regulacją ICAO. Przenośne światło SPAL jest dostępne w kilku konfiguracjach, takich jak zielony/ IR, czerwony / IR, żółty / IR i biały / IR.

 

 

 
 
 
q-spal_przenosne_oswietlenie_lotniskowe_wojskowe.png
Przenośne światło lotniskowe - wojskowe SPAL to światło obwodowe, taxi, podejścia i światło podczerwone do użytku wojskowego lub nie-militarnego. Ten produkt jest idealnym przenośnym światłem, które jest zgodne z regulacją ICAO. Przenośne światło wojskowe SPAL jest dostępne w kilku konfiguracjach, takich jak zielony / IR, czerwony / IR, żółty / IR i biały / IR.

 

 

 
 
 
stacja_przenosnego_oswietlenia_lotniskowego_6pack.png
Stacje ładujące przenośnego oświetlenia lotniskowego  Q-Aviation są idealnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o oszczędne rozwiązanie w przenośnych systemach oświetleniowych. Stacja ładująca ma następujące konfiguracje; 6 jednostek, 8 jednostek, 12 jednostek i 18 jednostek. Wszystkie systemy można zakupić, włącznie ze światłami Q-BOL lub Q-SPAL lub jako osobne dodatki do konfiguracji.
 

 

 
 
 

Masz pytania dotyczące naszego produktu?


Aby podać prawidłowe informacje o naszym produkcie, chcielibyśmy poprosić Cię o skontaktowanie się z nami za pomocą odpowiedniego formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas!

 

APS AVIATION Sp. z o.o

ul. Grunwaldzka 231

85-431 Bydgoszcz, POLAND

NIP: 9671428132 REGON: 38366033700000 KRS: 0000790988

Mobile: +48 889 903 515 , +48 600 404 059

office@aps-avi.com.pl

 

 

KONTAKT

©2019 APS AVIATION Wszystkie prawa zastżeżone

Search