• Pon - Pt 8:00 - 16:00

Oświetlenie przenośne dla lądowisk


Oferujemy dwa typy przenośnych urządzeń oświetleniowych.
Q-SPAL i Q-BOL. Oba światła wyposażone są w technologię LED emitującą boczne światło, co pozwala oszczędzać energię świateł. Oświetlnie przeszkodowe Q-BOL to standardowy model bezprzewodowego przenośnego światła lotniczego. Q-SPAL jest wyposażonym w panel słoneczny  Oba światła można obsługiwać ręcznie lub zdalnie.

Oświetlenie przeszkodowe przenośne Q-BOL

Q-BOL jest mniejszym bratem Q-SPAL. To przenośne światło działa autonomicznie do 100 godzin. Podobnie jak Q-SPAL,  może być obsługiwany ręcznie lub zdalnie. Przenośne oświetlenie Q-BOL to IP 67 i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Przenośne oświetlenie Q-BOL i przenośne lampy słoneczne Q-SPAL są w różnych konfiguracjach, aby sprostać wszystkim wymaganiom klientów. Nasz produkt jest sprosta na pewno Twoim wymaganiom. Zapoznaj się z kartą katalogową produktu.

Oświetlenie przeszkodowe przenośne Q-SPAL

Łatwa w użyciu, upuszczania i pozostawiona w wyznaczonym miejscu . Q-SPAL jest wyposażona w panele słoneczne zapewniające Q-SPAL mocy. Przenośne produkty oświetlenia słonecznego wyposażone są w czujnik dzienny nocny i pozwalają na włączenie Q-SPAL w nocy i ładowanie w ciągu dnia. Oświetlenie przenośne Q-SPAL wykonane jest z wysokiej jakości materiałów i wynosi IP67. To sprawia, że Q-SPAL przenośne oświetlenie słoneczne jest jednym z najlepszych na rynku i może konkurować z wieloma firmami.

Przenośne światła lotniskowe

q-bol-portable-light.png

Przenośne światło lotniskowe Q-BOL


Q-BOL
to przenośne światło nowej generacji, o niewielkich wymaganiach konserwacyjnych, samodzielne światło LED, zaprojektowane zgodnie z przepisami ICAO, FAA i NATO.
Przenośne światło Q-BOL można zainstalować dla różnych aplikacji.


 

 

 
 
 
q-spal_przenosne_oswietlenie_lotniskowe.png
Q-SPAL jest to przenośne oświetlenie lotniskowe, taxi , podejscia i podczerwone do celów wojskowych i nie wojskowych. Ten produkt jest idealnym przenośnym światłem, które jest zgodne z regulacją ICAO. Przenośne światło SPAL jest dostępne w kilku konfiguracjach, takich jak zielony/ IR, czerwony / IR, żółty / IR i biały / IR.

 

 

 
 
 
q-spal_przenosne_oswietlenie_lotniskowe_wojskowe.png
Przenośne światło lotniskowe - wojskowe SPAL to światło obwodowe, taxi, podejścia i światło podczerwone do użytku wojskowego lub nie-militarnego. Ten produkt jest idealnym przenośnym światłem, które jest zgodne z regulacją ICAO. Przenośne światło wojskowe SPAL jest dostępne w kilku konfiguracjach, takich jak zielony / IR, czerwony / IR, żółty / IR i biały / IR.

 

 

 
 
 
stacja_przenosnego_oswietlenia_lotniskowego_6pack.png
Stacje ładujące przenośnego oświetlenia lotniskowego  Q-Aviation są idealnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o oszczędne rozwiązanie w przenośnych systemach oświetleniowych. Stacja ładująca ma następujące konfiguracje; 6 jednostek, 8 jednostek, 12 jednostek i 18 jednostek. Wszystkie systemy można zakupić, włącznie ze światłami Q-BOL lub Q-SPAL lub jako osobne dodatki do konfiguracji.
 

 

 
 
 
Przenośne światło lotniskowe
Nasza przenośna lampa ostrzegawcza może być używana do tymczasowego znakowania rozwiązań dla wyrobisk lub do zamykania pasa startowego. Może być również używany jako tymczasowe sygnalizatory dla pasów startowych na lotnisku lub w innym rozwiązaniu oświetleniowym.
 

 
 

 
 
 

Masz pytania dotyczące naszego produktu?


Aby podać prawidłowe informacje o naszym produkcie, chcielibyśmy poprosić Cię o skontaktowanie się z nami za pomocą odpowiedniego formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas!

 

APS AVIATION Sp. z o.o

ul. Grunwaldzka 231

85-431 Bydgoszcz, POLAND

NIP: 9671428132 REGON: 38366033700000 KRS: 0000790988

Mobile: +48 889 903 515 , +48 600 404 059

office@aps-avi.com.pl

 

 

KONTAKT

©2020 APS AVIATION Wszystkie prawa zastrzeżone

Search