• Pon - Pt 8:00 - 16:00

Oświetlenie lądowisk dla szpitalnych oddziałów ratunkowych


Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszym klientom w naszej ofercie posiadamy również o
swietlenie lądowisk dla szpitalnych oddziałów ratunkowych, nasze produkty są wpełni zgodne z przepisami ICAO.
swiato_podejscia_do_ladowiska.png

Oświetlenie graniczne strefy FATO


Oprawa podtynkowa strefy FATO oraz TLOF jest rozwiązaniem dla wszystkich urządzeń do montażu na lądzie i na morzu.
Nasz produkt jest zgodny z przepisami ICAO, FAA i CAP437. Oprawa strefy FATO oraz TLOF jest dostępna w kilku konfiguracjach jako 230 Vac i 12-24 Vdc oraz jako kompletny system.

 

 

 

 
 
 
oswietlenie_strefa_fato_2.png

Oświetlenie podtynkowe strefy TLOF

Oprawa zgłębiona strefy TLOF jest rozwiązaniem dla wszystkich lądowisk na lądzie i na morzu. Nasz produkt jest zgodny z przepisami ICAO, i CAP437. Oprawa zagłębiona  strefy TLOF powinny być światłami stałymi ogólnokierunkowymi świecącymi kolorem zielonym. Światła  nie mogą wystawać ponad powierzchnię więcej niż 2,5 cm. Produkt dostępny jest w opcji 230 Vac oraz  24/48 Vdc. Do prawidłowego montażu potrzebna jest podstawa montażowa oprawy.

 

 

 

 
 
 
swiato_podejscia_do_ladowiska.png

Światło podejścia do lądowiska


Światło podejścia do lądowiska to białe, stałe światło płonące o intensywności max. 350 cd. Istnieje również wersja flash max 60 fpm. 3.500 cd. Nasz produkt jest zgodny z regulacjami ICAO i jest idealnym światłem dla wszystkich obiektów na lądzie i na morzu. Światło podejścia do lądowiska dostępne w kilku konfiguracjach, takich jak 230 Vac i 12-24 Vdc, stabilne nagrywanie lub flashowanie.

 

 

 

 
 
 
wskaznik_kierunku_wiatru.png

Wskaźnik kierunku wiatru - WDI


Wskaźnik kierunku wiatru jest rozwiązaniem wskazania prawidłowego kierunku wiatru. Wszystkie wskaźniki kierunku wiatru są fabrycznie wyposażone w pełne rozwiązanie LED. Nasze produkty są zatem bardzo energooszczędne przy niskich kosztach konserwacji. Wskaźnik kierunku wiatru produkowany jest zgodnie z naszymi wysokimi standardami jakości.


 

 


 
 
 
beacon-light-system-swiatlo_podejscia-helikoptera-do-ladowiska.png

Latarnia identyfikacyjna lądowiska - Beacon Light System


Latarnia identyfikacyjna lądowiska powinna znajdować się na heliporcie lub w jego sąsiedztwie, najlepiej na wzniesieniu, tak aby nie oślepiał pilota z niewielkiego zasięgu. Gdy promień nawigacyjny śmigłowca może olśnić pilotów na krótkim dystansie, może zostać wyłączony podczas końcowych etapów podejścia i lądowania.

 

 

 
 
 
hapi-system.png

HAPI - wskaźnik ścieżki podejścia śmigłowca HAPI SYSTEMS


HAPI System zapewnia niezbędne informacje wizualne, aby umieścić śmigłowiec na idealnej ścieżce podejścia do lądowiska. Piloci mogą z łatwością określić, czy ich podejście jest zbyt wysokie, zbyt niskie lub poprawnie na zboczu przez kombinacje czerwonych i zielonych świateł. Q-HAPI jest dostępny w trzech podstawowych modelach z wieloma opcjami konfiguracji, aby spełnić wymagania ICAO.

 

 

 

 
 
 
refrektor-ladowiska.png

Reflektor oświetlenia lądowiska dla helikopterów


Ze względu na elegancki wygląd i łatwą do zainstalowania kasetę bazową, reflektor oświetlenia lądowiska  jest idealnym dodatkiem do lądowiska dla helikopterów. Reflektor oświetlenia lądowiska może być również używany jako oświetlenie powierzchni. Oświetlenie powinno być ustawione w taki sposób, aby nie oślepiać pilota, a jeśli jest podniesione i położone poza obszarem lądowania z dala od sektora ograniczonej przeszkody (LOS), system nie powinien stanowić przeszkody dla lądowania i startowania śmigłowców z lądowiska dla śmigłowców.

 

 

 
 
 
kontroler_sterowania_oswietleniem.png

Kontroler sterowania oświetleniem lądowiska X-SERIES


Kontroler sterowania oświetleniem lądowiska ma sześć przełączników, które można ręcznie włączać i wyłączać. Oprócz tych przełączników, QControl ma wbudowany standardowy interfejs fabryczny, który umożliwia zdalne sterowanie. Za pomocą zdalnego sterowania można włączyć kilka grup za pomocą kontrolera radiowego.

 

 

 
 
 

 

APS AVIATION Sp. z o.o

ul. Grunwaldzka 231

85-431 Bydgoszcz, POLAND

NIP: 9671428132 REGON: 38366033700000 KRS: 0000790988

Mobile: +48 889 903 515 , +48 600 404 059

office@aps-avi.com.pl

 

 

KONTAKT

©2021 APS AVIATION Wszystkie prawa zastrzeżone

Search