Oświetlenie przeszkodowe niskiej intensywności 32 cd


Zasady dotyczące sygnalizacji świetlnej statku powietrznego są ustalane przez ICAO (załącznik 14, rozdział 6).
Sygnalizatory o niskiej intensywności można instalować na konstrukcjach o wysokości do 45 metrów. W przypadku wyższych przeszkód wymagane jest zainstalowanie świateł o średniej intensywności na górze i świateł o niskiej intensywności typu B na poziomie pośrednim. Zgodnie z regułami należy zainstalować szafę zasilacza awaryjnego, aby zapewnić 12-godzinny sygnał ostrzegawczy w przypadku awarii zasilania.

Oświetlenie przeszkodowe LEDEOBIB

Oświetlenie przeszkodowe LEDEOBIB jest oparte na technologii wielu diod LED, dedykowanej do nocnych sygnałów nawigacyjnych. Jest to wysokiej jakości  swiatło, której żywotność przekarcza (100 000 godzin) charakteryzuje sie bardzo niskim zużyciem energii  (6 W). Obudowa LEDEOBIB może zostać wyposażona w fotokomórkę do automatycznego włączania/wyłączania oraz w styk beznapięciowego dla alarmu awarii. LEDEOBIB może być zasilane za pomocą okablowania albo w wersji solarnej. Obudowa została zaprojektowana z myślą o prostej instalacji.

więcej informacji

Oświetlenie przeszkodowe SOLEOBIB


Oświetlenie przeszkodowe SOLEOBIB jest systemem przyjaznym dla środowiska. Dedykowany do autonomicznego sygnalizowania nocnego, jest to system o długiej żywotności (100000 godzin), ponad 60-godzinny system autonomii. SOLEOBIB jest również dostępny z wejściem 110-240 V jako zapasowe źródło zasilania. SOLEOBIB jest wyposażony w fotokomórkę do automatycznego włączania / wyłączania i styk beznapięciowy do alarmu awarii. Specjalna konstrukcja oprawy jest najwygodniejszym rozwiązaniem na rynku do montażu: rama montażowa jest częścią pudełka i może być regulowana w pozycji pionowej lub poziomej.

więcej informacji

Oświetlenie przeszkodowe LEDEOBIB TWINY - podwójne

LEDEOBIB TWINY  jest światłem przeszkodowym podwójnym, wyposażonym w wyłączny system zapewniający bezpieczeństwo podczas codziennej pracy. Technologia Multi LED oferuje wstępne parametry pod względem długiej żywotności (100 000 godzin).

więcej informacji

Oświetlenie przeszkodowe SOLEOBIB TWINY - podwójne SOLAR

SOLEOBIB TWINY jest systemem przyjaznym dla środowiska. Jego automatyczny test jest uruchamiany codziennie. Dedykowany do autonomicznego sygnalizowania nocnego, jest to system o długiej żywotności (100.000 godzin), ponad 60-godzinny system autonomii. SOLEOBIB TWINY jest również dostępny z wejściem 110-240 V jako zapasowe źródło zasilania. SOLEOBIB TWINY jest wyposażony w fotokomórkę do automatycznego włączania / wyłączania i styk beznapięciowy do alarmu awarii. Specyficzna konstrukcja pudełka jest najwygodniejszym rozwiązaniem na rynku: rama montażowa jest częścią obudowy, które można regulować w pozycji pionowej lub poziomej.

więcej informacji

 

APS AVIATION Sp. z o.o

ul. Łąkowa 2, Kruszyniec

86-014 Sicienko, POLAND

NIP: 9671428132 REGON: 38366033700000 KRS: 0000790988

Mobile: +48 889 903 515 , +48 600 404 059

office@aps-avi.com.pl

 

 

KONTAKT

©2023 APS AVIATION Wszystkie prawa zastrzeżone

Search